Saletyńska Szkoła        Nowej Ewangelizacji             przy zgromadzeniu                      księży misjonarzy saletynów 

Nie tak będzie u was. Lecz kto by między wami chciał stać się wielkim, niech będzie waszym sługą. A kto by chciał być pierwszy między wami, niech będzie niewolnikiem waszym.

- Mt 20, 26

Zaproszenie na święcenia kapłańskie

Zaproszenie na święcenia kapłańskie

Miesiąc maj jest czasem, w którym często diakoni przyjmują święcenia kapłańskie. W tym roku siedmiu diakonów z Seminarium Księży Misjonarzy Saletynów w Krakowie przyjmie święcenia kapłańskie w Bazylice MB Saletyńskiej w Dębowcu. Na tę uroczystość oraz Mszę Świętą Prymicyjną została zaproszona Saletyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji przez diakona Marka Kozieło MS z Mrągowa.

Liturgia przyjęcia sakramentu święceń kapłańskich odbędzie się 19 maja o godz. 10.30 w Bazylice NMP w Dębowcu. Sakramentu święceń kapłańskich udzieli Jego Ekscelencja ks. bp Antoni Dydycz.

Natomiast Msza Święta Prymicyjna sprawowana będzie przez neoprezbitera ks. Marka Kozieło MS w poniedziałek 28 maja o godz. 18.00 w kościele parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Saletyńskiej w Mrągowie.

Wszystkich braci serdecznie zapraszamy na te uroczystości oraz pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych diakonach.


Logowanie użytkownika

REJESTRACJA